2020 Vakıfbank Düşük Faizli Kredi
Vakıfbank kredi notna düşük faiz, Vakıfbank konut, taşıt ve bireysel ihtiyaç kredi faiz oranları, vakıfbank kredi notuna düşük faiz.


Vakıfbank, taşıt, konut ve bireysel ve ihtiyaç kredileri için faiz oranlarında indirime gittiğini duyurdu. VakıfBank tarafından yapılan açıklamaya göre banka borç yapılandırma hizmeti ve KOBİ'lere destek kredilerinin ardından taşıt, konut ve bireysel ihtiyaç kredi faiz oranlarında da indirim yaptığını açıkladı. Banka, 1.5 milyon TL olan konut kredilerindeki aylık faiz oranını %1,63'ten %1,49'a indirdi. İkinci el ve sıfır araçlarda, taşıt kredilerinde de indirime giden Vakıfbank, %1,72 olan aylık faiz oranını %1,55'e çekti. VakıfBank'ta indirim öncesinde aylık %1,77'den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yapılan değişikonrasında %1,59'dan başlayan oranlara indirildi. lik s Böylelikle 10 yıl vade ile 100 bin konut kredi kullanacak olan VakıfBank müşterisi bu indirimle 13 bin 120 TL avantaj yakalarken, aynı miktarda 48 ay vade ile taşıt kredisi kullanan müşterinin avantajı 6 bin 469 TL oldu. VakıfBank’tan 36 ay vade ve 10 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler ise gerçekleştirilen faiz indirimiyle 490 TL kar edecek.

Son Durum


VakıfBank, kısa bir süre önce de KOBİ sahiplerine sunduğu özel kredi paketleriyle faiz oranlarında indirime gitmişti Böylelikle devlet bankası kredi oranlarına el atarak piyasayı stabil seviyede tutmayı amaçlamakta Faiz oranları düşüşleri ile ilgili haberlerimizin detaylarını okuyunuz. .Bu işlem boyunca gönderilen bütün SMS'ler ücretsizdir.
Abonelik Bedeli TCELL 105.00 TL/AY, VF 119.00 TL/AY, TT 119.00 TL/AY.
Bütün veriler, gizlilik sözleşmesi gereğince kimseyle paylaşılmaz.


İletişim

ZETRO MEDIA & CONSULTING LTD
Serbest liman ve bölge- Gazimağusa/Cyprus

Risk Raporu Hakkında


image
Kredi Rapor Nedir

Son 5 sene içerisindeki hatalı bankacılık kullanımlarınızı görüntüleyen, detaylı bir istatislik raporudur.


Hizmeti Satın Al


image
Rapor Anlaşılır Mı?

"Risk Raporu" PDF formatında tarafınıza iletilecek. Kolay, anlaşılır ve detaylı bir rapor olarak karşınıza gelecektir.


Hizmeti Satın Alimage
Destek Alabilir Miyim?

Başlatılan aboneliklerde detaylı inceleme için rapor, mail adresinize iletilir. Talep etmeniz doğrultusunda rapor müşteri temsilcilerimiz tarafından analiz edilebilir.

Hizmeti Satın Al


Hemen Kredi Notu Öğren
2018 Kredi Notun Hazır - www.kredi-kolay.com -Tüm hakları saklıdır.