PTT Kredi Alma

PTT Bank'tan 60 aya kadar vade ile kredi.. PTT Bank kredi başvuruları nasıl yapılır? Bunun için detaylar; PTTBank, Türkiye'de koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinin başladığı mart ayından bugüne kadar 4 milyon adedi konutta teslim olmak üzere, 10 milyondan fazla vatandaşa sosyal yardım ödemesi gerçekleştirdi. Kurum, emekli maaş müşterileri için de 60 aya kadar vade seçenekleriyle bireysel kredi imkanı sunacak.

SMS İLE KREDİ DÖNEMİ


SMS İLE KREDİ DÖNEMİ Salgın döneminde başarılı çalışmalarıyla hizmete devam eden PTTBank, nakit ihtiyacı olan müşterilerin kredi taleplerini PTT SMS Kredi hizmetiyle SMS kanalı üzerinden almaya başladı. Nakit ihtiyacı bulunan emekli müşterilerin PTT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarası bilgilerini ekleyerek 3050'ye SMS olarak göndermesi gerekiyor. Başvuru onay sürecinin tamamlanmasının ardından kredi tutarları, PTTBank hesaplarına aktarılarak kullanıma sunuluyor. PTT SMS Kredi hizmeti kapsamında kredi başvuru talepleri yakın zamanda PTT ATM, PTT Mobil ve PTT İnternet Bankacılığı üzerinden de alınmaya başlayacak. PTT kredi için Kredi Notu sorgulamanıza gerek yoktur


Bu işlem boyunca gönderilen bütün SMS'ler ücretsizdir.
Abonelik Bedeli TCELL 105.00 TL/AY, VF 119.00 TL/AY, TT 119.00 TL/AY.
Bütün veriler, gizlilik sözleşmesi gereğince kimseyle paylaşılmaz.


İletişim

ZETRO MEDIA & CONSULTING LTD
Serbest liman ve bölge- Gazimağusa/Cyprus

Risk Raporu Hakkında


image
Kredi Rapor Nedir

Son 5 sene içerisindeki hatalı bankacılık kullanımlarınızı görüntüleyen, detaylı bir istatislik raporudur.


Hizmeti Satın Al


image
Rapor Anlaşılır Mı?

"Risk Raporu" PDF formatında tarafınıza iletilecek. Kolay, anlaşılır ve detaylı bir rapor olarak karşınıza gelecektir.


Hizmeti Satın Alimage
Destek Alabilir Miyim?

Başlatılan aboneliklerde detaylı inceleme için rapor, mail adresinize iletilir. Talep etmeniz doğrultusunda rapor müşteri temsilcilerimiz tarafından analiz edilebilir.

Hizmeti Satın Al


Hemen Kredi Notu Öğren
2018 Kredi Notun Hazır - www.kredi-kolay.com -Tüm hakları saklıdır.