2020 Konut Kredisi Faizleri Düşürüldü




2020 Son dakika haberi... Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı. Buna göre, 500 bin liraya kadar olan 180 ay vadeli konut kredi faizleri yüzde 0.99 olarak belirlendi. Tüketici kredilerinde ise 60 ay vadede faiz oranı maaş müşterileri için yüzde 1.49, diğer müşteriler için 1.59 olarak açıklandı.


Merkez Bankası'nın (TCMB) 25 Temmuz'da politika faizini 425 (Dört Yüz Yirmibeş) puan indirerek yüzde 19.75'e çekmesinin ardından Ziraat Bankası faizleri indirdi. Banka konut kredilerinde vadeyi 5 yıl daha uzatarak 10 yıldan 15 yıla yükseltti.. Kredili çalışan konut firmalarının banka ile anlaşmaları halinde katkı payı ödeyerek daha uygun faiz oranları ile müşterilerine kredi kullanma imkanı sağlayabileceği gibi bir durumun olduğu belirtildi. Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, 500 bin liraya kadar olan azami 180 ay vadeli konut kredi faizleri yüzde 0.99 olarak belirlendi.


Son Olarak


2020 faiz düşümlerinden ve doların düşmesinden sonra Ziraat Bankası konut kredisinde faizi yüzde 1'in altına indirdi. Ziraat Bankası, 500 bin liraya kadar 180 ay vadeli konut kredi faizini yüzde 0.99 olarak belirledi."







Bu işlem boyunca gönderilen bütün SMS'ler ücretsizdir.
Abonelik Bedeli TCELL 105.00 TL/AY, VF 119.00 TL/AY, TT 119.00 TL/AY.
Bütün veriler, gizlilik sözleşmesi gereğince kimseyle paylaşılmaz.


İletişim

ZETRO MEDIA & CONSULTING LTD
Serbest liman ve bölge- Gazimağusa/Cyprus

Risk Raporu Hakkında


image
Kredi Rapor Nedir

Son 5 sene içerisindeki hatalı bankacılık kullanımlarınızı görüntüleyen, detaylı bir istatislik raporudur.


Hizmeti Satın Al


image
Rapor Anlaşılır Mı?

"Risk Raporu" PDF formatında tarafınıza iletilecek. Kolay, anlaşılır ve detaylı bir rapor olarak karşınıza gelecektir.


Hizmeti Satın Al



image
Destek Alabilir Miyim?

Başlatılan aboneliklerde detaylı inceleme için rapor, mail adresinize iletilir. Talep etmeniz doğrultusunda rapor müşteri temsilcilerimiz tarafından analiz edilebilir.

Hizmeti Satın Al


Hemen Kredi Notu Öğren
2018 Kredi Notun Hazır - www.kredi-kolay.com -Tüm hakları saklıdır.