Kamu Bankası İstihdam Odaklı Kredi
Bakan Albayrak yaptığı açıklamada Üç kamu bankası istihdam odaklı kredi paketi hazırlıyor dedi


2020'da Bakan Berat Albayrak, bugüm ekonomiye ilişkin önemli açıklamalarda bulunmaya başladı. Bunlardan birini açıklayan Bakan Albayrak, ekim ayında enflasyonun %8'in altına gerileyebileceğini söyledi ve bunların yanında üç kamu bankasının istihdam odaklı kredi paketi hazırladıklarını dile getirdi.

İSTİHDAM ODAKLI KREDİ PAKETİ GELİYOR


Gerçek sektörün finansal olarak devlet tarafından destekleneceği yeni bir döneme giriliyor. Bugünden sonra Kamuya ait üç banka istihdam odaklı kredi paketi devreye sokacak. Kamu bankaları reel sektörü yükseltmek için kurumsal kredi faizinde indirim yapacak. Kamu bankaları kurumsal ticari krediler için 1 Kasım'dan itibaren talep oranlarına göre yüzde 11-13,5 aralığında kurumsal firmalar için kredi faiz politikası uygulayacak. Bu oranlar şimdiye kadar 2014 yılı Nisan Ayı itibarıyla en düşük ticari kredi faiz oranı getirilmiştir.


KURUMSAL KREDİ FAİZ ORANINMDA İNDİRİM


Yeni iki-üç paket daha hazırlıyoruz. Kurumsal kredi fazilerinde 200 puan indirime gidilecek diyen Albayrak, Ataklarla mücadele ettik. Türk Lirası'nı yapılan sayısız saldırıdan koruduk. Türkiye ekonomik ve siyasal olarak her geçen gün daha çok güçleniyor. Bu millet bugüne kadar kolay gelmedi. Dünden daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. dediBu işlem boyunca gönderilen bütün SMS'ler ücretsizdir.
Abonelik Bedeli TCELL 105.00 TL/AY, VF 119.00 TL/AY, TT 119.00 TL/AY.
Bütün veriler, gizlilik sözleşmesi gereğince kimseyle paylaşılmaz.


İletişim

ZETRO MEDIA & CONSULTING LTD
Serbest liman ve bölge- Gazimağusa/Cyprus

Risk Raporu Hakkında


image
Kredi Rapor Nedir

Son 5 sene içerisindeki hatalı bankacılık kullanımlarınızı görüntüleyen, detaylı bir istatislik raporudur.


Hizmeti Satın Al


image
Rapor Anlaşılır Mı?

"Risk Raporu" PDF formatında tarafınıza iletilecek. Kolay, anlaşılır ve detaylı bir rapor olarak karşınıza gelecektir.


Hizmeti Satın Alimage
Destek Alabilir Miyim?

Başlatılan aboneliklerde detaylı inceleme için rapor, mail adresinize iletilir. Talep etmeniz doğrultusunda rapor müşteri temsilcilerimiz tarafından analiz edilebilir.

Hizmeti Satın Al


Hemen Kredi Notu Öğren
2018 Kredi Notun Hazır - www.kredi-kolay.com -Tüm hakları saklıdır.