İhracat Kredisinde Yeni Dönem
Bankaların Kredi İşlemlerinde Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de açıklandı. İhtiyaç Kredisi borçlarına 60 aya kadar yeniden yapılandırma imkanı sağlanıyor


2019'un Son dönemlerde Bankaların Kredili İşlemlere İlişkin Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı. İhtiyaç Kredisi borçlarına 60 aya kadar yeniden yapılandırma imkanı sağlandı. Resmi Gazete'de yayımlanan ve resmi yönetmeliğe eklenen geçici maddelere göre, maddenin yasaya girdiği yürürlük tarihinden önce anapara ve/veya faiz ödemeleri tahsil edilirken geciken ihtiyaç kredilerinin toplam borç bakiyeleri, borçlu tarafından talep edilmesi durumunda en fazla 60 ay olmak üzere yeniden yapılandırılabilecek.

Son dönemlerde Bankaların Kredili İşlemlere İlişkin Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı. Söz konusu yönetmeliğe eklenen ve ihtiyaç kredisi borcu olanlara 60 aya kadar yeniden yapılandırma şansı tanıyan geçici madde aşağıya eklenmiştir.

Yapılandırma Şansı Tanıyan Geçici Madde


Bu maddenin yürürlük tarihinden önce anapara ve/veya faiz ödemelerinin tahsili geciken ihtiyaç kredilerinin toplam borç bakiyeleri, borçlu tarafından talep edilmesi durumunda altmış ay ile sınırlı olmak üzere yeniden yapılandırılabilir."Bu işlem boyunca gönderilen bütün SMS'ler ücretsizdir.
Abonelik Ücreti
TURKCELL 139.00 TL/AY
VODAFONE 149.00 TL/AY
TELEKOM 139.00 TL/AY.
Bütün veriler, gizlilik sözleşmesi gereğince kimseyle paylaşılmaz.


İletişim

0850 210 4242
ZETRO MEDIA & CONSULTING LTD
Serbest liman ve bölge PK-No:910 Gazimağusa/Cyprus

Risk Raporu Hakkında


image
Kredi Rapor Nedir

Son 5 sene içerisindeki hatalı bankacılık kullanımlarınızı görüntüleyen, detaylı bir istatislik raporudur.


Hizmeti Satın Al


image
Rapor Anlaşılır Mı?

"Risk Raporu" PDF formatında tarafınıza iletilecek. Kolay, anlaşılır ve detaylı bir rapor olarak karşınıza gelecektir.


Hizmeti Satın Alimage
Destek Alabilir Miyim?

Başlatılan aboneliklerde detaylı inceleme için rapor, mail adresinize iletilir. Talep etmeniz doğrultusunda rapor müşteri temsilcilerimiz tarafından analiz edilebilir.

Hizmeti Satın Al


Hemen Kredi Notu Öğren
2018 Kredi Notun Hazır - www.kredi-kolay.com -Tüm hakları saklıdır.